Forsa Kimya – Su Şartlandırma Hizmeti

Forsa Kimya kurucusu Cem Şenoğlu tarafından 2008 yılında, ana şubesi olan Bodrum ’da kurulmuştur. Ek olarak Amerika’da bir şubesi bulunmaktadır. Bünyesindeki 4 Kimyager , 2 Teknik Müdür ve 4 Teknisyeni ile bölgede 7/24 hizmet verebilecek şekilde aktiftir.

Forsa Kimya, temsilcisi olduğu firmanın prensipleri doğrultusunda hizmet vermeyi ilke edinmiş, satış ve teknik personelini bu yönde seçerek bölgesi içerisinde her geçen gün güçlenerek lider konuma gelmeyi hedeflemiştir.

Forsa Kimya, iş merkezlerinin, alışveriş merkezlerinin, fabrikaların, hastanelerin, üniversitelerin, otellerin içme-kullanım sularında, ısıtma – soğutma sistemlerinde, buhar kazanlarında, soğutma kulelerinde, yüzme ve süs havuzlarında kullanılan kimyasalları ve kontrol ekipmanlarını sürekli ve kaliteli servis hizmeti ile takip ederek müşterilerimizin pahalı ekipman yatırımlarını koruyup, verimli ömrünün uzun olmasını sağlayarak ekonomiye katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

Su, en önemli kaynaktır ve hayatımızın bir çok farklı alanına etki eder. Buna rağmen hassas bir elementtir ve varlığı garanti edilemez.

Forsa Kimya olarak onlarca yıllık tecrübemizi ve uzmanlığımızı, endüstriyel prosesler ve kamu amacı için gerekli olan suyu korumak için kullanıyoruz.

What others are saying

Forsa Kimya Hakkında

Forsa Kimya, Kurita Water Industries Ltd. Bodrum bayisi olarak profesyonel Su Şartlandırma hizmeti vermektedir. Firmamız temsilcisi olduğu Kurita Water Industries Ltd. prensipleri doğrultusunda hizmet vermeyi ilke edinmiş, satış ve teknik personelini bu yönde seçerek bölgemiz içerisinde her geçen gün güçlenerek lider konuma gelmeyi hedeflemiştir. Bir mühendislik firması olan Forsa Kimya merkezi Bodrum’da bulunacak şekilde merkezde ve ilgili bölgelerde kadrosuna dahil ettiği, yerleşik teknik servis elemanları, mühendisleri ile kaliteli hizmeti en kısa sürede müşterilerine ulaştırmayı hedeflemiştir. Kurita’nın tüm gücü ile verdiği destek Forsa Kimya’yı her geçen gün daha güçlü kılmaktadır.

İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mahallesi, Zeyyat Mandalinci Sokak, Kocareis İş Merkezi A4 Turgutreis – Bodrum – MUĞLA

Phone: 0.252 363 01 50

Fax     : 0.252.363 01 80