[/vc_column_text]
[/vc_column][/vc_row]

Forsa Kimya Hakkında

Forsa Kimya, kurucusu Cem Şenoğlu tarafından 2008 yılında, ana şubesi olan Bodrum ’da kurulmuştur. Ek olarak Amerika’da bir şubesi bulunmaktadır. Bünyesindeki 4 Kimyager , 2 Teknik Müdür ve 8 Teknisyeni ile bölgede 7/24 hizmet verebilecek şekilde aktiftir.

Forsa Kimya, temsilcisi olduğu firmanın prensipleri doğrultusunda hizmet vermeyi ilke edinmiş, satış ve teknik personelini bu yönde seçerek bölgesi içerisinde her geçen gün güçlenerek lider konuma gelmeyi hedeflemiştir. Forsa Kimya, iş merkezlerinin, alışveriş merkezlerinin, fabrikaların, hastanelerin, üniversitelerin, otellerin içme-kullanım sularında, ısıtma – soğutma sistemlerinde, buhar kazanlarında, soğutma kulelerinde, yüzme ve süs havuzlarında kullanılan kimyasalları ve kontrol ekipmanlarını sürekli ve kaliteli servis hizmeti ile takip ederek müşterilerimizin pahalı ekipman yatırımlarını koruyup, verimli ömrünün uzun olmasını sağlayarak ekonomiye katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

Forsa Kimya, Kurita Water Industries Ltd. Bodrum ve Amerika Ridgefield bölge bayisi olarak profesyonel Su Şartlandırma hizmeti vermektedir. Firmamız temsilcisi olduğu Kurita Water Industries Ltd. prensipleri doğrultusunda hizmet vermeyi ilke edinmiş, satış ve teknik personelini bu yönde seçerek bölgemiz içerisinde her geçen gün güçlenerek lider konuma gelmeyi hedeflemiştir. Bir mühendislik firması olan Forsa Kimya merkezi Bodrum’da bulunacak şekilde Amerika şubesini tamamlamış olup merkezde ve ilgili bölgelerde kadrosuna dahil ettiği, yerleşik teknik servis elemanları, mühendisleri ile kaliteli hizmeti en kısa sürede müşterilerine ulaştırmayı hedeflemiştir. Kurita’nın tüm gücü ile verdiği destek Forsa Kimya’yı her geçen gün daha güçlü kılmaktadır.